.: Úvod :. .: Vorvani :. .: Tvorba :. .: Archiv :. .: Celoročka :. .: Ke stažení :. .: Účast :. .: Kronika :. .: Diskuze :.
Naše tvorba

Zde si můžete prohlédnout výsledky našich činností, které jsme v našem oddílu vytvořili.
Jak uvidíte, učíme se kromě tradičných skautských věcí jako je třeba uzlování či poznávání kytek pracovat s tou nejmodernější technologií, zajímáme se o věci kolem sebe a nebojíme se vyzkoušet něco nového :-).

 
Tábor 2010

skauti na tábořeMůžete se začíst do našich táborových kronik či deníků.

[kroniky z táborové hry.zip]

[táborové kroniky.pdf]

[kniha přání a stížností.pdf]


Naše reklama - Reklama na skautský čaj

detektivkaNáš druhý, tentokrát krátký pokus s kamerou. Jde o propagaci skautského čaje, protože nic na světě nezahřeje tak, jako právě ten čaj...

[Určitě se na náš film podívejte]


Náš film - Detektivka

detektivkaNáš první film, který vznikl na naší základně Strážné.
Film pojednává o šíleném vynálezci, který jednoho dne zjistí, že mu zmizel jeho tajný vynález a vyhlásí po něm pátrání. Toho se ujmou dva profesionální detektivové, kteří neváhají nasadit všech svých prostředků k dopadení zločince včetně nejtěžšího kalibru v podobě věštkyně. Zločinci jsou ovšem zkušení a dávají detektivům pořádně zabrat...

[Určitě se na náš film podívejte]


Komiks & prezentace

komikxNa jedné akci jsme se učili pracovat s powerpointem a corelem photopaint. Také jsme si řekli jak fotit či zahráli si pinec - No a co z toho vzniklo se dozvíte v našich prezntacích které členové vytvářeli.

[Mike a Yuškin hrají pinpong]
[Útok na věž]
[Opice v Brně]


Ekoprojekty:

přehradaStránky ekoprojektu "Proč nám kvete přehrada"
družiny Ledňáčků.
Na této stránce se dozvíte vše o přehradě, najdete seznam ekologických pracích prostředků či se dozvíte, co je pravou příčinou zeleně brčálové vody.

© Copyright 2005 HIAWATHA. All rights reserved. -- Remastered by: Ahmo, Tomm